Şehrin Evleri Dairelerinde Neler Yapabilirsiniz?

Şehrin Evleri Dairelerinde Neler Yapabilirsiniz?

Özemeksan İnşaat imzası taşıyan İzmir’in dev konut projelerinden biri olan Şehrin Evleri konut projesinden yerinizi ayırdınız biliyoruz. Site konseptli 5 bloktan oluşan bu konut projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden size uygun birine sahip oldunuz. Ancak sizi evinizi dekore ederken de yalnız bırakmıyoruz.Minimalist ve şık mimari tasarım anlayışını seçen Özemeksan İnşaat, Şehrin Evleri projesinde de sizlere 5 bloktaki farklı tasarımlarıyla zevkinize uygun seçenekler sunuyor.

Geniş hacimli evinizde zevkinize göre mobilya tercihinizi yapıp, salonunuzda manzaraya karşı konforlu bir şekilde oturabilirsiniz. Salonunuzun geniş duvarlarını biraz daha renklendirecek ve evinizin samimiyetini arttıracak nitelikte duvar kağıdıyla süsleyebilirsiniz.

Eğer Şehrin Evlerinden 3+1 dairelerinden birine sahipseniz bir odanızı hobi odası olarak kullanmak size iyi gelecek.  Kitap kurdu bir kişiliğe sahipseniz şehrin evlerinden bir odanızı kitaplığınıza ayırıp, kendinize okuma köşesi yaparak günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak tam size göre. Sporseverler için de aynı şey geçerli. Bornova merkez’de yer alan dairenizin bir bölümünü spor odanız olarak ayırırsanız spor aletlerinizi geniş hacimli odanızın her yerine güzelce yerleştirip spor yapabilirsiniz.  Şehrin Evlerinde hem sağlığınızı hem de formunuzu korumak akıllıca bir tercih olacaktır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.