Modern Mimari

Günümüzün modern konut anlayışıyla temelleri atıldı. Daha sade, özgün, lüks ve kullanışlı… Endüstriyel malzemeler ile doğal malzemelerin harmanlanması İkon Tower alanlarına çağdaş bir duruş katıyor

 

Profesyonel Tasarım Ekibi

 

Innovative techniques, customized interior planning allows us to skyrocket to success and maintain a strong and loyal clientele.

01


Minimalist Tasarım

 

Minimalist yaklaşımımız sizler için mükemmel yaşam alanları inşa etmemizi sağlıyor. Bayraklı, Bornova, Osmangazi, Yeşilova başta olmak üzere inşa ettiğimiz konutlar çevresinde bir ikon haline dönüşüyor.

02


Dönüşmesine

 

Bu da Özemeksan’dan satın aldığınız konutun değerinin sürekli artmasını ve yatırımınızın size uzun yıllar sonra da kazanç sağlayacak hale dönüşmesine imkan tanıyor.

03


Mimari

 

Mimarlarımız yaşam alanlarındaki tasarımlarında siz müşterilerimizin günlük alışkanlıklarını göze alarak en fazla zaman geçirilen alanların daha ferah olmasını ve güne ilk başladığınız alanlarda da güne iyi başlamanızı sağlayacak sıcak ortamlar tasarlıyor.

04


İnşa

 

Kaliteden ödün vermeyen inşa ekibimiz ise mimarlarımızın tasarımlarını hassasiyetle gerçeğe taşıyorlar. Böylece projeden, çizime, iç dekorundan dış cephesine kadar şehrin ikonu haline gelen yapılar ortaya çıkartıyoruz. Sizi de ikonlaşan yapılarımızda yer edinmeye davet ediyoruz.

 

Tasarım Ekibimiz

Mimarlarımızın, hayalin ötesinde tasarladıkları yaşam alanlarını günümüz teknoloji ve gereksinimlerine uygun; sade, özgün ve konforlu yapılar projelendirmeye devam ediyor. Mimarlarımız her ölçekten yüksek profilli müşteriler için projeler üzerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

İç Mekan Tasarımı

 

Tasarım ve teknik ekibimiz, sizin gereksinimlerinizi ve önceliklerinizi göz önünde tutarak, istediğiniz değişiklikleri fonksiyonel çözümlerle buluşturarak sizin için hayata geçiriyor

Destek

 

Teslim sonrası oluşabilecek her türlü ihtiyaçlarınız için teknik ekibimiz sizin hizmetinizde olmaya devam ediyor. 

Tasarım

 

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu şık ve fonksiyonel yaşam alanlarını tasarlamaya yardımcı oluyoruz. 

 

Ekibimiz

 

Mekansallaştırma bir sanattır ve biz sizin için en iyi sanatçılarız. Son projelerimize bir göz atın ve iç mekanınızı nasıl değiştirebileceğimizi görün...

Saff

PROJECT DIRECTOR


Staff has over three decades of professional experience in design, project management, and construction in multiple architecture sectors including healthcare and higher education. In fact, he’s designing a mountain retreat.

Staff

INTERIOR DESIGNER


As an interior designer, Staff's main responsibility is to develop interior spaces that enhance the quality of life and culture for all occupants. The spaces have to be functional and aesthetically pleasing.

Staff

ASSOCIATE


As an associate interior designer, Christopher is passionate about working closely with clients to generate unique design solutions. He believes that each project should stand out in its marketplace.

Staff

SENIOR DESIGNER


Curtis is known for his ability to turn his thoughts into innovating solutions. He is passionate about designing with technical excellence, developing everything from concept design through to construction documents.

Galeri

 

Interior is a visual art, and we are the best artists for you. Take a look at our recent projects and see how we can change your interior for goodness.