Tasarım ve Mimari

You are here:

Günümüzün modern konut anlayışıyla temelleri atıldı. Daha sade, özgün, lüks ve kullanışlı… Endüstriyel malzemeler ile doğal malzemelerin harmanlanması İkon Tower alanlarına çağdaş bir duruş katıyor.

Minimalist Tasarım

Minimalist yaklaşımımız sizler için mükemmel yaşam alanları inşa etmemizi sağlıyor. Bayraklı, Bornova, Osmangazi, Yeşilova başta olmak üzere inşa ettiğimiz konutlar çevresinde bir ikon haline dönüşüyor.

Karlı Dönüşüm

Bu da Özemeksan’dan satın aldığınız konutun değerinin sürekli artmasını ve yatırımınızın size uzun yıllar sonra da kazanç sağlayacak hale dönüşmesine imkan tanıyor.

Mimari

Mimarlarımız yaşam alanlarındaki tasarımlarında siz müşterilerimizin günlük alışkanlıklarını göze alarak en fazla zaman geçirilen alanların daha ferah olmasını ve güne ilk başladığınız alanlarda da güne iyi başlamanızı sağlayacak sıcak ortamlar tasarlıyor.

Tasarım Ekibimiz

Mimarlarımızın, hayalin ötesinde tasarladıkları yaşam alanlarını günümüz teknoloji ve gereksinimlerine uygun; sade, özgün ve konforlu yapılar projelendirmeye devam ediyor. mimarlarımız her ölçekten yüksek profilli müşteriler için projeler üzerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.