Hakkımızda

You are here:

Özemeksan İnşaat

Özemeksan İnşaat Ltd.Şti. 1994 yılında inşaat sektöründe saygın ve uzman bir taahhüt şirketi olmayı hedefleyerek kurulmuştur. 2000′li yılları aştığımız bu günde ise Özemeksanı güvenilir ve uzman bir kuruluş haline getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Amacımız yılların verdiği bilgi ve deneyimiyle, günümüz ihtiyaçları doğrultusunda modern, çağdaş, güvenli projeleri hayata geçirmektir. Sektörde öncü, kalıcı ve ilk tercih edilen olmaktır.

Günümüz yapı teknolojisinde zaman, kalite ve maliyet konularının öneminin bilinci içinde olan firmamız çağımızın sağlam ve temeli güçlü olan yapı taşlarını oluşturan güven, kalite ve standartları başarıyla gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini ana ilke edinen, ihtisas alanımıza giren tüm yenilikleri ve gelişmeleri günlük takip eden deneyimli kadrolarımızla iz bırakan firmamız, bugüne kadar yaptıklarını yarınlarda yapacaklarının teminatı olarak sunmaktadır.

Vizyonumuz

Sektörde öncü, güvenilir, kalıcı ve ilk tercih edilen firma olmakla beraber. Her yeni yapımızda günümüz teknolojisini en üst seviyede kullanarak çağdaş, modern yapılarımızla Şehrimizin Katma Değerini yükseltmek.

Misyonumuz

“Teslimini gerçekleştirdiğimiz her projemiz bizim referansımız” ilkesi her yeni yapımızda bizi bir adım daha öteye taşımıştır. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutarak, kaliteli, sağlam, modern yapılarla sektörde tercih edilen marka olmanın gururunu duymaktayız