Hayal edin, İkon Tower ile yaşayın…

Hayattan beklentisi yüksek olanlar için tasarlanmış; Lüks ve konforun birleştiği, hayatınızı her ayrıntısıyla daha yüksek bir standarta taşıyacak İkon Tower İzmir’in en prestijli AVM’lerinin yer aldığı Bornova’da yükseliyor.

Şehrin merkezindeki konumuyla güçlü bir lokasyona sahip olan proje aynı zamanda tüm ulaşım ve otoban bağlantı noktalarının üzerinde yer almaktadır.

Eğitim kurumları, sağlık merkezi ve hastaneler, üniversiteler gibi önemli kuruluşlarla bölgenin değeri her geçen gün artmaya devam etmektedir.
8.300 m2 arsa alanına sahip olan proje toplamda 2 bloktan oluşmaktadır. 9 kat ile 36 kat yüksekliklerinde bulunan proje hem yatay hem de dikey yaşam konforunu bir arada sunmaktadır.

1+1, 2+1, 3+1,  4+1 ve Dubleks daire seçeneklerinin yer aldığı projenin tamamı konuttan oluşmakta ve 346 adet bağımsız bölüm yer almaktadır.
Net tavan yüksekliğinin 3.30 m. olduğu projenin her noktası yaşam kalitenizi yukarıya taşıyacak detaylarla donatılmıştır.

Geniş balkonları, yüksek tavanlı mimarisi ve ferah yaşam alanlarıyla yaşamdan keyif alacağınız, eşsiz şehir manzarasıyla İzmir’de olmanın ayrıcalıklarını hissedeceğiniz İkon Tower, sosyal olanakları ve lokasyonu ile yaşam alanınıza değer katıyor.
Geniş sosyal donatı alanlarının bulunduğu proje içerisinde

12.000 m² Kapalı Otopark yer almaktadır. Bu alanda vale hizmeti ve oto temizleme hizmeti verilmektedir. Bununla birlikte 2. Aracınız ve Misafir araçları için açık otopark alanları mevcuttur.

Açık yüzme havuzu/çocuk havuzu, Fitness center, Yoga&Plates Stüdyosu, Buhar Odası, Sauna, Çocuk oyun alanı, Geniş Lobi ve Oturma Alanları , Housekeeping Hizmeti, 24 Saat Aktif Güvenlik hizmetleri ile aileniz ve sizin için güvenli ve keyifli bir hayat sunuyor.

Daire Tipleri

null

Kat Planları

null

Dış Mekan

null

PROJE ÖZELLİKLERİ

 Her ayrıntısı özel tasarlanmış dış cephe mimarisi

 1+1 , 2+1 , 3+1 ve 4+1 ve dubleks daireler

 Kapalı ve açık otopark

 8 adet asansör

 Geniş lobi alanları

 Özel düzenlenmiş peyzaj alanları

 Özel tasarlanmış iç mekanlar

 Site girişlerinde güvenlik noktaları

 Teraslı daire seçenekleri

 Housekeeping hizmeti

PROJE ÖZELLİKLERİ

  Standart ölçülerin üzerinde yüksek tavanlar

 Yüksek ve geniş pencereler

 Geniş balkonlar

 Diafon ve İnterkom sistemi

 Kapalı ve Açık otopark

 Enerji kartı sistemi

 Açık yetişkin ve çocuk yüzme havuzu

 Futbol, basketbol ve voleybol Sahası

 kapalı alanlı fitness center

 Sauna ve buhar Odası

 Açık ve kapalı çocuk oyun alanı